Dolgu, estetik dolgular

DOLGULAR

Uzun etkili Estetik Dolgu

Estetik dolgu materyalleri yüksel elastikiyete sahip biyolojik uygunlukta hidrojel bir dolgu maddesidir. Yapısı insan vücudunun iç özelliklerine ve dermal tabakanın hücre içi sıvısına tamamen uygun olarak geliştirilmiştir. Hiçbir yan etkisi ve işlem sonrası komplikasyon gözlenmemektedir. Aqualift filler, CE medikal belgesine sahip hem yüz hem de vücut uygulamalarında kullanılabilen doğal dolgudur. Estetik cerrahide kırışıklıkları azaltmak için kullanılaır.

 

Estetik Dolgu
Sentetik dolgu

Uygulama Alanları

Yüz için kontur ve yumuşak doku düzenlemesi

Dudak şekillendirme ve hacim kazandırma

Yaşlanma kaynaklı izlerin ve kırışıklılların giderilmesi

Yüz asimetrisinin giderilmesi

Meme kontur bozuklukları giderilmesi

Bacak konturları düzeltilmesi

Travmalar veya operasyon sonrasında oluşan şekil bozuklukları ve eksikliklerin doldurulması

Temel Özellikler

Aqualift pozitif yüklü bir doğal materyaldir vücudun iletkenliğini etkilemezken bir yandan da negatif yüklü serbest radikalleri engelleyerek doku yaşlanmasını yavaşlatır.

Aqualift çevre dokunun elektriksel potansiyelini artırarak bölgedeki mikro dolaşımı normalleştirir. Pozitif yükü sayesinde hücre dışı sıvıda bulunan negatif yüklü

 

KALICI – UZUN ETKİLİ Estetik Dolgu

Kollajen, elastin fibroectin ve glikozaminoglikanları bölgeye çeker.

Aqualift yüksek esneklite bir hidrojel olduğu için çok ince iğne kullanılarak uygulanabilir. Küçük miktarlarda uyugulamalarda önceden lokal anestezi uygulamasına gerek kalmaz.

Aqualift etkileşimsiz bir doğal maddedir daha önceden yapılmış dolgularla etkileşmez bu da aynı bölgeye birden çok dolgu uygulaması yapılabilmesini sağlamaktadır.

Aqualift herhangi bir şekilde enflamasyona sebep olmaz ve yapılan bölge dışında bir yere kaymaz.

Aqualift iritasyona ve allerjik reaksiyona sebep olmaz.